Ogrody Hortulus Spectabilis

Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy to nowy kompleks parkowo-ogrodowy, otwarty w 2014 r. Obecnie* zagospodarowane i udostępnione dla zwiedzających jest 8 ha z 30 ha planowanych ogrodów. Główną atrakcją tego kompleksu jest największy na świecie labirynt grabowy (1 ha), w sercu którego znajduje się 20-metrowa wieża widokowa.

Z tarasu wieży podziwiać można widok na okolicę oraz ogrody m.in. ogrody Magii, Energii, Czasu i Przestrzeni z Kamiennym Kręgiem, ogrodem kalendarza celtyckiego i olbrzymimi rabatami bylinowymi. Interesujące są również ogrody klasyczne, rozarium oraz grupa ogrodów New Design, a dla najmłodszych gości ogród Małego Skrzata. Te ogrody to przede wszystkim możliwość relaksu, wypoczynku i zabawy.

Doskonałą rozrywkę zapewnia zabawa w labiryncie - Labirynt Moc (w sprzedaży plan ogrodów z mapą labiryntu oraz kartami do gry).Gra porusza wyobraźnię nie tylko najmłodszych gości kompleksu ale również dorosłych poszukiwaczy przygód i wrażeń. Kompleks przystosowany do poruszania się wózkami dziecięcymi i inwalidzkimi. Na teren biletowany ogrodów obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów.

Na terenie ogrodów znajduje się sklep z pamiątkami Serduszkowa Chata i Caffebar Rumianek.

Czynne od maja do października. Więcej na: www.hortulus-spectabilis.com.pl ; www.ogrody-labirynt.com.pl lub na facebooku.


* stan na czerwiec 2017

Dodaj opinię

Ceny biletów wstępu do Ogrodów Hortulus Spectabilis:

 • normalne - 21 zł
 • ulgowe - 17 zł
 • grupowe (więcej niż 15 osób) - 19 zł/os.

Wejściówki łączone z Ogrodami Tematycznymi Hortulus:

 • normalne - 32 zł
 • ulgowe - 24 zł
 • grupowe 28 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Unikalne miejsce do relaksu i zabawy. Różnorodne, systematycznie rozbudowywane ogrody Energii, Czasu i Przestrzeni, Magii oraz szereg kolejnych parków tematycznych zapewniają fantastyczne doznania. Ogrody Hortulus Spectabilis są otwarte od maja do października. Spośród dostępnych na 30-hektarowym terenie atrakcji warto wyróżnić labirynt grabowy i wieżę widokową.

Ogrody Hortulus Spectabilis adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ogrody Hortulus Spectabilis, zobacz gdzie w Chłopach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ogrody Hortulus Spectabilis.
Ceny biletów / cennik wejść do Ogrody Hortulus Spectabilis. Redakcja serwisu www.xn--chopy-l7a.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 17 zł
  Ogrody Hortulus Spectabilis cena biletu ulgowego: 17 zł
 • 21 zł
  Ogrody Hortulus Spectabilis cena biletu normalnego: 21 zł
 • Grupowy 19 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ogrody Hortulus Spectabilis opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij