Przystań Rybacka

Port rybacki w nadmorskich Chłopach ściąga chyba największe rzesze letników. Położony w sąsiedztwie plaży, szczególnie pięknie wygląda o wschodach i zachodach słońca, gdy piękne, barwne kutry, mienią się w tym czasie kolorem sepii.

Kolejki ustawiają się tu po świeże rybki, prosto z kutra lub już uwędzone przez rybaków.

Dużą przyjemnością może być też obserwacja wpływania kutrów do portu. Ciężko płynące, ale zwinne kutry, z chwilą dopłynięcia do plaży stają się ponownie ociężałe, nie mogąc samodzielnie dostać się głębiej i dalej w piaszczyste wybrzeże.

Dodaj opinię

Zlokalizowana na malowniczej plaży przystań rybacka od niepamiętnych czasów stanowi stały element pejzażu w Chłopach. Stąd właściwie codziennie, kiedy tylko trwa sezon połowowy, wypływają kutry miejscowych trudniących się rybołówstwem. Czasami turyści też mogą uczestniczyć w tym rejsie. Przystań przeszła gruntowny remont przy okazji budowy spacerowego mola.

Uwiecznić na wideo Przystań Rybacką umie świetnie firma KM Studio kamerzysta Jelenia Góra

Przystań Rybacka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Przystań Rybacka, zobacz gdzie w Chłopach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Przystań Rybacka.
  • Ulica
    Plaża
    Przystań Rybacka mieści się przy ulicy Plaża w Chłopach
  • 76-034 Chłopy
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Przystań Rybacka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij